ABRO, s.r.o. - autorizovaný partner pre Slovensko

Ak Vás ponuka na tejto stránke neoslovila, alebo máte záujem o ďalšie produkty (vývevy, dúchadllá, sušiče stlačeného vzduchu, priemyselné chladenie,filtáciu), navštívte stránku ABRO, s.r.o., alebo volajteKontaktujte nás
+421 911 0911 08


Neplytvajte stlačeným vzduchom a ušetrite!

Skrutkové kompresory značky ALUP sú vysoko spoľahlivé priemyselné kompresory. Na Slovensku je realizované veľké množstvo inštalácií a modernizácií týchto kompresorových staníc.

Kompresory sú vyrábané v závodoch v Belgicku a Nemecku. Niektoré kľúčové komponenty sú chránené patentami a používajú sa výhradne kvalitné a v praxi overené komponenty od renomovaných značiek. Značka ALUP je synonymom pre kvalitu, spoľahlivé a cenovo dostupné zariadenia v oblasti sltačeného vzduchu.

Skrutkové kompresory s výkonom 2,2 - 355 kW vo vyhotovení so sušičkou // s výmeníkom // na tlakovej nádobe // s externou, alebo integrovanou sušičkou // bezmazné kompresory // a kompresory s frekvenčným riadením otáčok.

Naša spoločnosť zabezpečí revízie tlakových nádob a audity funkčnostikompresorových staníc, vrátane tlakových rozvodov, na základe ktorých navrhneme opatrenia, ktoré povedú k optimálnemu využívaniu stlačeného vzduchu. Tieto opatrenia pomôžu výrazne znížiť náklady na elektrickú energiu.

Servis kompresorov zabezpečujeme na celom území SR. Bežné náhradné diely máme na sklade. V prípade potreby sme tiež schopní zapožičať náhradný kompresor.