ABRO, s.r.o. - autorizovaný partner pre Slovensko

Ak Vás ponuka na tejto stránke neoslovila, alebo máte záujem o ďalšie produkty (vývevy, dúchadllá, sušiče stlačeného vzduchu, priemyselné chladenie,filtáciu), navštívte stránku ABRO, s.r.o., alebo volajteKontaktujte nás
+421 911 0911 08


Skrutkové kompresory

Skrutkové kompresory Kompresory ALUP sú vyrábané v súlade s normou ISO 9001 a sú vyrábané pomocou množstva vespelých technológií pre úsporu energie, ochranu životného prostredia, bezpečnú a spoľahlivú prevádzku. Vyznačujú sa robusnou konštrukciou, maximálnou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou všetkých komponentov. Kompresory sú vybavené mikroprocesorovým riadením AirControl 5.1.

Zákazník si môže vybrať z ponuky kompresorov podľa spôsobu ich prevodu a regulácie:


SONETTO
Skrutkové kompresory SONETTO sú vhodné pre každú firmu, ktorá potrebuje nepretržitú dodávku stlačeného vzduchu, nízkou hladinou hluku, kompaktnými rozmermi, nízkymi obstarávacími a prevádzkovými nákladmi.


SCK
Vysoko účinné skrutkové kompresory s remeňovým prevodom pre priemyselné využitie, ktoré spájajú kvalitu so spoľahlivosťou. Jedná sa o plne automatický, jednostupňový, olejom mazaný kompredor so vzduchovým chladením, ktorý je úrčený pre stláčanie vzduchu a iných nevbušných plynov do tlaku 13 bar.


LARGO
Skrutkové kompresory Largo s priamým pohonom poskytujú vysoko kvalitný stlačený vzduch pre široký rozsah priemyslových aplikácií. Jedná sa o kompresory s dvojpolohovou reguláciou, kde je potrebný stály maximálny výstup vzduchu.


ALLEGRO
Skrutkový kompresor s plynulou reguláciouotáčok pre prevádzky s meniacou sa potrebou dodávky stlačeného vzduchu so súčasnou potrebou optimalizácie spotreby energie.


LENTO
Bezmazné skrutkové kompresory LENTO ponúkajú vysoko kvalitný 100% bezolejový stlačený vzduch, ktorý je požadovaný nie len vo farmaceutickom priemysle, potravinárstve elektrotechnike a lekárskej technike ale tiež všade tam, kde sú vyrábané produkty najvyššej kvality.