Servis

Kategórie
 
 
 
Servis - slide 1
 
 
 
 

Servisné služby

Predaj zariadenia alebo nadviazanie servisnej spolupráce  nás zaväzuje k trvalej zodpovednosti za produkty zverené do našej starostlivosti. Dostatočne rozvinutá sieť spolupracujúcich firiem zaisťuje jednoduchú dostupnosť pre zákazníka.

Odborníci, pracujúci v odbore viac ako 15 rokov, sú vám k dispozícii a poskytnú vám kvalifikované rady. Náš tým Vám, podľa potreby, poskytne podporu na telefóne a pomôže vám v priebehu niekoľkých hodín. Najdôležitejšie náhradné diely sú skladom a na preklenutie výpadku stroja sme schopní Vám poskytnúť náhradné zdroje na základe Vášho vyžiadanie.

Servis vykonávajú servisní technici, ktorí sú vyškolení pre jednotlivé značky a neustále si zvyšujú svoju odbornosť v školiacich centrách výrobcov a dodávateľov. Na opravy servisovaných strojov používame originálne náhradné diely daného výrobcu. To zaručuje spoľahlivú funkciu, ich správne usadenie, vyššiu odolnosť proti opotrebeniu a dlhšiu životnosť. Servisné zásahy (záručný aj pozáručný) prebiehajú vo väčšine prípadov v našom servisnom stredisku po doručení zariadenia. V prípadne požiadavky zákazníka vycestuje k servisnému zásahu servisný technik.

  • Servis dúchadiel
  • Servis vývevy
  • Servis kompresorov
  • Dodávky originálnych dielov
  • Zmluvy o údržbe, pripravené podľa vašich požiadaviek
  • Zápožičky náhradných zdrojov po dobu opravy

 

Prvotriedne produkty, odborní partneri, presvedčivé služby. Podmienky, na ktoré čakáte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia