ROBOX Evolution

Kategórie
 
 
 
 

Dúchadlo ROBOX LOBE s remeňovým prevodom

do 1000 mbar(g), až 10500 m3/h

Rootsove dúchadlo Robusch ROBOX LOBE

ROBOX Lobe Je dúchadlo určené k preprave plynu za nízkeho tlaku. Zahrňuje kompresný ROOTS blok RBS, ktorý je poháňaný elektromotorom s remeňovým prevodom, vrátane kompletného príslušenstva a protihlukového krytu. Robox Lobe znamená spoľahlivosť, extrémnu pevnosť a kompaktnosť.

  • Tlak až do +1000 mbar rel.
  • Kapacita až 10 500 m³/h

Prehľadne riešený olejový systém

Spoločná hladina oleja (všetky modely, s výnimkou ROBOX 1P) sa kontroluje zvonku. Jednoduché a rýchle plnenie olejom je zjednodušene spoločným nalievacím bodom.

Jednoduchá údržbaRootsove dúchadlo Robuschi Robox Lobe

ROBOX Lobe umožňuje vykonať údržbu ešte jednoduchším a ľahším spôsobom.

Prístup k vykonaniu servisu je spredu a u menších zariadení aj z hornej strany.

Je zaistená lepšia cirkulácia vzduchu vo vnútri protihlukového krytu a s tým súvisiacou väčšou spoľahlivosťou a lepšou účinnosťou vďaka nižšej teplote vo vnútri krytu.

 

Ovládanie, konektivita

Robox Lobe je pripravený pre montáž elektronického monitorovacieho systému Sentinel (Sentinel 2 a Sentinel PRO), ktorý umožňuje všetko relevantné riadenie, nastavenie parametrov strojov a procesov pre spoľahlivú a účinnú prevádzku. 

Kompaktný designDúchadlo s rotačnými piestami Robuschi Robox Lobe kompakt

ROBOX LOBE sú natoľko kompaktné, že môžu byť umiestnené vedľa seba, čím sa významne znižujú priestorové nároky inštaláciu, priestor, ktorý potrebujú a tým aj rozmery miestnosti ventilátora, čo znižuje náklady na systém.

 

Súbory na stiahnutie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia