Vývevy RBS

Kategórie
 
 
 
 

Vývevy Robuschi RBS

do 500 mbar (a), až 25000 m3/h

Blok Robuschi RBS

Sú kompresné bloky s rotačnými troj-zubovými piestami (roots), so špeciálnym systémom pre zníženie kompresných pulzácií. Dosahujú maximálny pretlak +1000 mbar (g) a maximálny prietok až 25000 m3/hod. Mazanie ozubených synchronizačných kolies a ložísk hnacieho a hnaného hriadeľa je zaistené rozstrekom oleja pomocou diskov, ktoré sú namontované na hriadeľoch. Ozubené kolesa a ložiská sú v skriniach s olejovou náplňou. Skrine sú oddelené od kompresného priestoru.

  • Zosilnené valivé ložiská sú počítané na teoretickú životnosť 100000 prevádzkových hodín
  • Nízka vôľa medzi rotormi zaisťuje vysokú účinnosť kompresie
  • Plynotesnosť kompresného priestoru zaisťuje labyrintové hriadeľové tesnenie
  • Je možné ponúknuť v prevedení ATEX

RBS - verzia s chladením olejaBlok Robuschi RBS s chladením oleja

Blok je dodávaný s dvoma chladiacimi cievkami, ktoré dovoľujú udržiavať teplotu oleja pod 100°C. Verzia RBS s kladením je doporučená tam, kde je dopravované médium nad 140°C. Dostupné pre RBS 75 až RBS 225 a iba vo vertikálnej verzii (/ V).

 

 

 

 

Blok RObuschi RBS RBS - verzia so špeciálnou povrchovou úpravou

Pre tie časti, ktoré sú vo styku s dopravovaný médiom, sú k dispozícii 2 druhy povrchových úprav. Niploy (niklovanie bez elektrolytu) – zaručuje vysokú odolnosť proti korózii a opotrebeniu. Chemcoat (fluoropolymérny povlak) – zaručuje odolnosť proti korózii v styku s vlhkými látkami, dobre nepriľnavé a klzné vlastnosti. Dostupné pre RBS 15 až po RBS 225 verziu (/ V).

 

 

 

Blok Robuschi RBS nerez - INOXRBS INOX - nerez

Všetky časti bloku sú vyrobené z nerez oceli AISI 316, alebo DUPLEX, aby bol blok odolný v náročných procesoch ako je napríklad ozonizácia, vákuové odparky apod. K dispozícii sú rôzne konfigurácie s rôznymi tesniacimi systémami. Výborná odolnosť proti korózii. Dostupné pre RBS 85, RBS 105, RBS 125, RBS 145. Kapacita od 340 do 9800 m3/hod.

 

 

 

Súbory na stiahnutie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia